Omnistab UV 1084 NQ

جاذبهای ماوراء بنفش مختلف زیادی وجود دارد ، اما اگر به دنبال یک ماده افزودنی برای فیلم کشاورزی هستید ، که برجستگی و پایداری بیشتری نسبت به بقیه آنها دارد. در این مقاله مزایای Omnistab UV 1084 NQ را توضیح خواهیم داد.

Omnistab UV 1084 NQ یک نیکل ۲،۲-Thiobis (4-درجه-اکتیل فنولاتو) -n-butylamine-نیکل (II) است. این بدان معنی است که این یک جذب کننده UV از نوع نیکل کوئنر است که به ویژه برای سازگاری آن با پلی الیفین ها ساخته شده است. بنابراین می توان از آن در پلیمرهایی مانند PE یا PP استفاده کرد. این امر تثبیت برتر در فیلم های کشاورزی پلی اتیلن و کاربردهای چمن پلی پروپیلن را فراهم می کند. دلیل اصلی مقاومت بالای سموم دفع آفات و اسیدها در کنار محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است. این یک اثر هم افزایی در ترکیب با بنزوفنون ماوراء بنفش ما ایجاد می کند. Omnistab UV BP 12.

عامل تسکین دهنده، شدت فلورسانس یک ماده معین را کاهش می دهد. فرونشست به هر فرآیند ، مانند واکنش حالت هیجان زده ، انتقال انرژی ، تشکیل کمپلکس و خاموش شدن تصادف اشاره دارد. از طریق این فرآیند ، از اشعه ماوراء بنفش محافظت می شود و پلیمر را تثبیت می کند.

جهت دسترسی به اطلاعات جزئی تر مانند نمونه و برگه مشخصات فنی، از تماس با این شرکت و یا پر کردن  فرم تماس با ما دریغ ننمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *