Omnistab AN 1135

در دنیای مواد افزودنی ، گروه بزرگی از آنتی اکسیدان ها را به شکل پودر ، گرانول و پرک (Flake) مشاهده می کنید. با این حال ، اگر به دنبال یک آنتی اکسیدان مایع هستید ، پاسخ Omnistab AN 1135 شرکت ICG  میباشد. Omnistab AN 1135 مایع بی رنگ تا زرد روشن است. این ماده یک آنتی اکسیدان اولیه فنلیک ۱۰۰٪ فعال جهت فرایند و تثبیت حرارتی طولانی مدت است.

تثبیت فوم پلی اورتان با Omnistab AN 1135 شرکت ICG مانع از تشکیل پراکسید در فرآیند فوم می شود. به عنوان مثال ، هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی. با توجه به نوسانات کم و سازگاری عالی ، به خوبی کار می کند تا سطح محصولات مورد استفاده در اتومبیل از مه شکن و رنگ آمیزی پارچه جلوگیری شود. امولسیون با دوزهایی که معمولاً بین ۰٫۱۵-۰٫۵ است امولسیون می شود. سه راه برای اضافه کردن محصول وجود دارد؛ قبل ، حین یا بعد از پلیمریزاسیون ، محلول ، پراکنده یا به عنوان مایع خالص است. به عبارت دیگر ، مناسب برای هر فرآیند.

برخی از توصیه ها / برنامه های کاربردی در مورد آنتی اکسیدان مایع:

  • پلی اورتان
  • الیاف ، منسوجات و تابلو فرش> مبلمان منسوجات (روکش شده ، آغشته)
  • خودرو و حمل و نقل
  • ایمنی ، تنظیم و محیط زیست> فراریت کم
  • جنبه بصری و زیبایی شناسی> ضد ابری شدن
  • عملکرد مکانیکی و بدنی> مقاومت حرارتی

برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات فنی ، به برگه تاریخ محصول ما مراجعه کنید. علاوه بر این ، عملکرد Omnistab AN 1135 را می توان با استفاده از آن در ترکیب با سایر آنتی اکسیدان ها ، جاذب های ماوراء بنفش یا تثبیت کننده های نور افزایش داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *