Omnistab LS 2020

از ژوئن سال ۲۰۲۰ ، شرکت ICG Specialty chemical  با توسعه و ارائه  ,Omnistab LS 2020 دامنه محصولات خود را با توجه به نیاز بازار گسترش داد. این شرکت  بطور مداوم برای پشتیبانی از مشتریان خود سبد محصولات خود را توسعه می دهد و با وجود رقبا و همکاران، این محصول هنوز با فقدان روبروست. خوشبختانه اکنون می توانیم این محصول را به صورت تجاری عرضه کنیم!

معرفی

از آنجا که تثبیت کننده های نوری آمینی (HALS) در اواخر دهه ۱۹۷۰ توسعه یافته است ، توجه گسترده ای در بازار داشته است. نه تنها به دلیل پایداری بسیار عالی در نور و عملکرد برنامه، بلکه آنها همچنین با جذب کننده های ماوراء بنفش و آنتی اکسیدان ها اثر هم افزایی دارند.

در حال حاضر ، تمایل برای تثبیت کننده های نوری آمینی با وزن مولکولی بالا است. به طور کلی ، افزایش وزن مولکولی می تواند عملکرد HALS را افزایش دهد. به عنوان مثال ، مقاومت در برابر استخراج ، مقاومت در برابر مهاجرت ، مقاومت در برابر بارش ، مقاومت در برابر گرما و کاهش تلفات ناشی از عمل فیزیکی را کاهش می دهد. با این حال ، اگر وزن مولکولی خیلی زیاد باشد ، بر مهاجرت و انتشار HALS در مواد پلیمری تأثیر می گذارد. این امر به عنوان مکمل مؤثر مولکول های HALS از داخل مواد به سطح کمک نمی کند. مطالعات نشان می دهد که اگر Omnistab LS 2020 با بهترین ثبات عمل کند ، میانگین وزن مولکولی نسبی آن به طور کلی در فاصله ۳۴۰۰-۲۶۰۰ کنترل می شود.

وزن مولکولی

متوسط وزن مولکولی نسبی بیشتر محصولات HALS تجاری حدود ۲۰۰۰ است. از این رو و با توجه به وزن مولکولی آن Omnistab LS 2020 از مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و پایداری حرارتی ، نوسانات کمتر و سازگاری بهتر با مواد پلیمری برخوردار است.

علاوه بر این ، توزیع وزن مولکولی Omnistab LS 2020 بسیار باریک است و پراکندگی بسپار کمتر از ۱٫۵ است. این کار برای اطمینان از عملکرد نهایی محصولات و پایداری بادوام در پردازش و کاربرد بسیار قدرتمند است. انتقال نور LS 2020 بیش از ۹۲٪ در ۴۲۵ نانومتر است. و نتیجه تثبیت کننده نور ۲ – ۴ برابر نسبت به تثبیت کننده نور جذب سنتی است. همچنین با بسیاری از مواد پلیمری مانند پلی الیفین ، کوپلیمر الفین ، پلی استات ، پلی آمید ، پلی اورتان ، PVC نرم و سخت یا مخلوط های آنها ، استایرن ، چسب مخصوص و غیره سازگار است. علاوه بر این ، مانند سایر آمین های باقیمانده با وزن مولکولی بالا مانند Omnistab LS 622 ، Omnistab LS 944 و Omnistab UV 3346 غیر سمی هستند، همچنین دارای همان FDA و تأیید REACH است.

کنترل کیفیت

Property requirementTest item
۱۹۲۲۶۸-۶۴-۷CAS number
Light yellow crystalline particlesAppearance
۱۲۰٫۰۰ – ۱۵۰٫۰۰Melting point (℃)
۱٫۰۰ maxVolatiles (%)
۲۶۰۰ – ۳۴۰۰Molecular weight (Mn)
۱٫۵۰ maxPoly dispersion (Mw/Mn)
Clear to opalescent solutionClarity of solution (1g in 20ml Toluene
۹۲٫۰۰ minLight transmittance at 425nm

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، نمونه ای برای آزمایش و یا اعلام قیمت ، لطفا با ما تماس بگیرید یا ایمیل برای ما ارسال کنید. ما را امتحان کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *